Samsung Galaxy S10 Özellikleri ve Fiyatı

samsung galaxy s10

samsung galaxy s10

Samsung firması her geçen gün daha ileri teknoloji ürünleri sunmaktadır. Galaxy S10 akıllı telefonu firmanın satışa çıkardığı çok yüksek performans sağlayan ve üstün özellikleri olan bir cihazdır. Ürünün tüketiciler tarafından en çok ilgi gören Galaxy S10 akıllı telefonunun batarya ömrünün diğer cihazlara oranla daha uzun olması ve kamera çözünürlüğünün yüksek olmasıdır. İnfinity-O denilen ekran tasarımı ile karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy S10

SamsungGalaxy S10 Özellikleri

Samsung galaxy S10 oldukça şık bir tasarım ile üretilmiş bir cihazdır. Suya dayanıklı akıllı telefonlardan olup yaklaşık 30 dakika suya dayanma gücü bulunmaktadır. Cihazda parmak izi okuyucu özelliği bulunmaktadır. Ekran boyutu 6.1 inç olan telefon ince yapısı ile de şık bir kullanım sağlatıyor. Ortalama ağırlığı 157 gr olup 8 GB ram özelliğine sahiptir. 128 gb depolama alanına sahiptir. Diğer akıllı telefonların parmak izi okuyucularından farkı parmak izi okuyucunun ön ekranda yer almasıdır. Ekrana gömülü olan parmak izi okuyucu sayesinde güvenliği sağlanmaktadır. 8 çekirdekli bir işlemciye sahip hızlı bir telefon olma özelliğine de sahiptir. Ayrıca akıllı telefonların en büyük sorunlarından biri olan aşırı ısınma sorunu için özel tasarlanmış olup özel soğutma sistemi cihazın içerisinde bulunmaktadır. 3400 mAh bataryaya sahip olan telefon güçlü bir şarj ömrü sunuyor. Ayrıca isterseniz kablolu ve kablosuz sarj özelliğine sahiptir.

Samsung Galaxy S10 Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy S10 akıllı telefonunun kamera özellikleri tüketicileri etkileyen en önemli özelliğidir. Samsung Galaxy S10 cihazının kamera genişliği oldukça fazladır. Cihazın arka tarafında iki kamera bulunmaktadır. Arka kamerası 12 Megapiksel ve 16 Megapiksellik ultra geniş bir kamera ile desteklemektedir. 2x optik yakınlaştırma ve 10x dijital yakınlaştırma özelliğine sahiptir. Fotoğraf çekimlerinde geniş kadrajların yüksek çözünürlük ile çekimini sağlar. Ön kısımda bulunan selfie kamerası ise 10 Megapiksel ve 80 derece görüş açısına sahiptir. Video oynatma özelliği de olup yüksek kalite ile uzun süre kayıt yapılabilir.

Samsun Galaxy S10 Fiyatı

Bu muhteşem özelliklere sahip son model Samsung telefona sahip olmanın bedeli 128 gb için 6500 TL değerindedir. Samsung bu telefon için eskiyi getir yeniyi götür kampanyası yapmaktadır.

0 Reviews

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

Diş Tartarına Çözüm

Read Next

Hava Temizleyen Perde

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?