Samsung Galaxy A20 Özellikleri ve Fiyatı

samsung galaxy A20 özellikleri

Günümüzde android telefonların kullanımı arttıkça üreticiler her geçen gün piyasaya yeni modelleri ve öncekinden daha da çok işlevsel ürünleri sunmaktadır. Samsung marka android telefonlarda çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bu nedenle sürekli üretim yaparak üst modelleri piyasaya çıkarmaktadır. Son günlerde Samsung’ un yeni akıllı telefonu Galaxy A20 adından sık sık söz ettirmektedir. Ürünün özellikle fiyatının uygun olması da tüketicilerin daha çok dikkatini çekmektedir.

Samsung Galaxy A20 Android Telefonun Özellikleri

Samsung’ un yeni akıllı telefonu Galaxy A20 fiyatının uygun olması nedeni ile tüketicilerin aklında soru işareti bırakmaktadır. Ancak diğer akıllı telefonları aratmayacak özelliklerin tamamı bu üründe de bulunmaktadır. Özellikle ekran genişliği fazla olan 6.4 inçlik ekranı ile Galaxy A20 şık bir görüme de sahiptir. Ek depolama kapasitesi sayesinde geniş bir hafızaya sahiptir. Aynı zamanda bu ürünün en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de arka tarafında çift kamera olmasıdır. Arka Kameranın çözünürlük seviyesi 13 megapiksel + 5 megapiksel ve ön kamera 8 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Bataryası 4000 mah kapasiteye sahip ve bu sayede uzun bir sarj ömrü vaad ediyor. Samsung’ un yeni akıllı telefonu Galaxy A20’ nin önceki seri olan A10 ile özellikleri birbirine oldukça benzemektedir. Ancak aradaki farkı Samsung Galaxy A20 parmak izi okuyucusu da bulunmaktadır. Batarya gücü oldukça yüksektir. Bu da cihazın şarj sorunu yaratmayacağınız göstermektedir.

Samsung’ un Yeni Akıllı Telefonu Galaxy A20 Ne Zaman Satışa Girecek?

Fiyatının uygun olması ve beklenen işlevselliklerin tamamının bulunması nedeni ile tüketiciler Galaxy A20 modelinin Türkiye’de ne zaman satışa gireceğini merakla beklemektedir. Şu an için Türkiye’ de yakın zamanda satışa sunulacağı düşünülmektedir. Rusya’ da satışa sunulan Galaxy A20 215 dolara satılmaktadır. Telefonunun ortalama Türk lirası olarak 1.400 TL civarında satışa çıkarılması beklenmektedir.

0 Reviews

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

Ketojenik Diyeti Nedir?

Read Next

Doğumdan Sonra Rezene Çayı Faydaları

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?